Inwestycje deweloperskie

Osiedle Złotniki Park

Osiedle Złotniki Park powstało w Złotnikach (gmina Suchy Las). Zabudowa składa się z 3-kondygnacyjnych budynków, a każdy z nich mieści 6 mieszkań
2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni 45–80 m2. Mieszkania umiejscowione na parterze posiadają ogródki. Do dyspozycji mieszkańców osiedla zostały oddane także garaże.

Na terenie inwestycji powstało też Publiczne Przedszkole i Niepubliczny Żłobek Akademos.

Osiedle Widokowe

Osiedle Widokowe znajduje się w Bogdanowie pod Obornikami. Na jego terenie znajdują się 4- i 5-kondygnacyjne budynki mieszczące w sobie w sobie łącznie 575 mieszkań o powierzchni 29–75 m2. Wyższe budynki wyposażone są w windy. Do dyspozycji mieszkańców pozostają także lokale handlowo-usługowe, podziemna hala garażowa oraz przedszkole.

Osiedle Platanowe

Osiedle Platanowe zlokalizowane jest przy ul. Szkółkarskiej w Suchym Lesie. W jego obrębie mieści się 80 lokali, umiejscowionych w 15 dwukondygnacyjnych budynkach. Do każdego z mieszkań przypisane jest przynależne miejsce postojowe oraz piwnica, a mieszkania parterowe posiadają również ogródki.

INWESTYCJA UL. ZACHODNIA

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Zachodniej w Suchym Lesie. W skład kompleksu osiedlowego wchodzi 12 lokali jednorodzinnych o powierzchni 122 m2 każdy. Do każdego z lokali przynależy garaż oraz przestronny ogród.