O firmie

doświadczenie i nowoczesność

30 lat doświadczenia, siła tradycji i rodzinnego wsparcia oraz otwartość na nowości technologiczne – to wszystko sprawia, że Grupa BGR rozwija się prężnie i dynamicznie, stopniowo rozszerzając zakres swojej działalności.

Lokalnie specjalizujemy się w przygotowaniu i realizacji inwestycji deweloperskich, działając w zakresie budowy i sprzedaży obiektów mieszkaniowych oraz użytkowych. Nasze inwestycje powstają w kameralnych, podmiejskich lokalizacjach, umożliwiających mieszkańcom dostęp do ciekawych obiektów użyteczności publicznej. Dbamy o to, by jakość i funkcjonalność szły tutaj w parze.

Na terenie całej Polski świadczymy usługi ogólnobudowlane, każdorazowo dbając o wysoki standard i perfekcyjne wykonanie wszystkich naszych realizacji.

Działamy również w Niemczech, montując w stoczniach specjalistyczne rusztowania modułowe i podwieszane, wykorzystywane przy budowie i remontach okrętów marynarki wojennej, fregat, mega jachtów, statków kontenerowych i pasażerskich. Wyspecjalizowana kadra i nasze doświadczenie umożliwiają nam budowę i montaż rusztowań na platformach na morzu Północnym.

Jeśli Twoim priorytetem jest jakość, spokój i bezpieczeństwo – dobrze trafiłeś. Gwarantujemy wysoką jakość i terminowość świadczonych przez nas usług.

m3d-117-final-ext-0007a-www-1-crop-1920-1080