O firmie

doświadczenie i nowoczesność

Grupa BGR jest firmą rodzinną z ponad 30-letnią tradycją, znaną na rynku krajowym jak i niemieckim. W związku z dynamicznym rozwojem powołana została grupa spółek o różnych profilach działalności, wszystkie stanowią składową branży budowlanej. Na naszym rodzimym rynku świadczymy usługi deweloperskie (lokalnie) oraz ogólnobudowlane na terenie całej Polski.

Za naszą zachodnią granicą realizujemy kontrakty w północnych stoczniach głównie w Hamburgu i Kiel – montujemy tam specjalistyczne rusztowania modułowe oraz podwieszane przy nowobudowanych jak i remontowanych okrętach marynarki wojennej – U-botach, fregatach oraz mega jachtach, statkach kontenerowych i pasażerskich. Mamy szerokie doświadczenia oraz wyspecjalizowaną kadrę posiadającą uprawnienia do budowy i montażu rusztowań na platformach na morzu Północnym.

Specjalizujemy się w przygotowaniu i realizacji inwestycji deweloperskich – budowie i sprzedaży obiektów mieszkaniowych oraz użytkowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie przy pracach związanych z generalnym wykonawstwem inwestycji budowlanych oraz stały zespół sprawdzonych fachowców jest gwarantem najwyższej jakości i terminowości świadczonych przez nas usług.

Stawiamy na bezpieczeństwo i zaufanie. Zdobywana latami wiedza i doświadczenie pozwoliły nam na rozpoczęcie realizacji najbardziej skomplikowanych usług jakimi są inwestycje deweloperskie.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych, dla których priorytetem jest połączenie jakości, spokoju i bezpieczeństwa. Nasze inwestycje powstają w kameralnych, przyjaznych i bezpiecznych lokalizacjach, które zachowały swój podmiejski klimat, jednocześnie umożliwiając mieszkańcom dostęp do ciekawych i nowoczesnych obiektów użyteczności publicznej.

Nasze realizacje cechuje niezmiennie wysoki standard i dbałość o funkcjonalne rozwiązania przy zachowaniu dużej konkurencyjności pod względem finansowym.

m3d-117-final-ext-0007a-www-1-crop-1920-1080